تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات


سکونشینان مسابقات آزاد جنوبغرب معرفی شدند

    رقابتهای آزاد قهرمانی تکواندو حوزه جنوبغرب دربخش پسران،با حضور ۱۷۰ هوگوپوش در سالن ورزشی فارابی برگزار شد .
    به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران و به نقل از روابط عمومی هیات تکواندو جنوبغرب ؛
    مسابقات قهرمانی آزاد تکواندو حوزه جنوب غرب جمعه ۲۲ خرداد ماه در مجموعه ورزشی فارابی با حضور ۱۷۰ شرکت کننده در سه رده سنی شکوفه ها،خردسالان و نونهالان ، رده های کمربندی سبز و آبی،قرمز و مشکی برگزار شد. که در پایان نفرات برتر اوزان دهگانه بدین شرح معرفی شدند ؛

     

    5
    رده سنی شکوفه ها:
    وزن اول:۱-علی گلیج ۲-امیر پارسا کاملی ۳-امیر محمد گودرزی
    وزن دوم: ۱-محمد پارسا تیلانی ۲-امیر حسین محمد خانی ۳-محمد متین جعفری
    وزن سوم:۱-طاها علی نژاد۲-محمد مهدی سنایی ۳-امیر حسن میرزاجانی ۳-شاد مهر سلطانی
    وزن چهارم:۱-دانیال الوندی ۲-مهدی حاجی زاده ۳-محمد رضا حسنی پور۳-حسین حسین زاده
    وزن پنجم: ۱-علیرضا رضایی فر ۲-سعید امیری ۳- امیر حسین رضوی
    وزن ششم:۱-علی اکبر حسنی ۲-محمد سلطانی ۳-ماهان فلاحتی ۳-محمد جهانگیرزاده
    وزن هفتم:۱- مهر شاد بیک وردی ۲- ایلیا زارعی
    وزن نهم:۱-سدرا زارعی ۲-محمد رضا ندیمی
    وزن دهم: ۱- محمد مهدی قریبی ۲-آرمین آزادی پیکر ۳- فرید بهرامی

     

    4
    رده سنی خردسالان
    (کمربند سبز و آبی):
    وزن دوم: ۱- ماهان کردان ۲- علی رفیعی۳- سعید صافی ۳- محمد مهدی لطفی
    وزن سوم: ۱- محراب پایدار ۲-امیر حسین حسینی ۳- بار بد رحمانی ۳-محمد ابراهیم ابراهیمی
    وزن چهارم: ۱- علی کلانتری ۲- امیر حسین عزیزی ۳- مهدی ارشدی ۳- عرفان قلی پور
    وزن پنجم: ۱- محمد رضا آگاهی وند ۲- علیرضا خسروی ۳- امیر محمد قدیمی ۳- علی اسکندی نیا
    وزن ششم: ۱- مانی کامرانی۲- محمد حسین علیزاده ۳- محمد عزتی ۳- امیر حسین محمدی
    وزن هفتم: ۱- محمد مهدی گوینده ۲- پویا صفر پور۳-پارسا محمدی روشن
    وزن هشتم: ۱- مسیح کامرانی ۲- هومن احمدی خواه ۳- احمد رضا عباسی ۳- محمد عرشیا خانکی
    وزن نهم : ۱- رضا اسلامی ۲- محمد امین لونی ۳- حسین سلمانی ۳- ماهان محمود خانی
    وزن دهم : ۱-ابوالفضل چقایی ۲- امیر حسین طبسی زاده ۳- محمد گل محمدی ۳- مهدی برزگر
    ( کمربند قرمز و مشکی):
    وزن اول: ۱- سهیل پنداشته ۲- علی محمد پور
    وزن دوم: ۱-شروین شعبانی ۲- ایمان کهکی ۳- علیرضا اموری ۳- امیر مهدی طاهر خانی
    وزن سوم : ۱-امیر حسین کامرانی ۲- محمد رضا حیدری ۳- پویا ثانعی
    وزن چهارم : ۱- امیر حسین ذوالفعلی زاده ۲- هیر بد همایون ۳- آرین صفری
    وزن پنجم : ۱-علی کاظمی ۲- امیر محمد کیمیایی ۳-محمد رضا اسلامی مقدم ۳- امیر محمد کاملی
    زن ششم: ۱- محمد رضاحیدر بیگی۲ – امیر حسین محمدی ۳- امیر محمد ضیایی ۳- یاسین براری
    وزن هفتم : ۱- سعید حیدری ۲- طاها آیریان ۳- امیر مسعود فرجی
    وزن نهم :۱- محمدمهدی رحیمی ۲- کسری پیکانی ۳- نوید خالقی
    وزن دهم: ۱-علیرضا اسدی ۲- حسام یوسفی ۳- امیر حسین خوش دوست ۳- حسین صادقی

    2

    رده سنی نونهالان
    (کمربند سبز و آبی):
    وزن اول: ۱-محمد مهدی فردو سیان۲- میلاد ابراهیمی ۳- سهیل عبدالعلی زاده ۳- حمید حیدری
    وزن دوم: ۱-حسین گودرزی ۲- محمد رضا توحید لو ۳- امیر حسین ناد علی ۳- امیر حسین حمید زاده
    وزن سوم : ۱- علیرضا شرفی ۲-محمد عالی مهر ۳- مهدی حسن بیگی
    وزن چهارم: ۱-محمد یار زارع زاده ۲- آرین فتحی ۳- علیرضا قاسمی
    وزن ششم : ۱- علی صالحی ۲- سروش بوجار کار
    وزن هشتم : ۱- نوید سلطان محمدی ۲- علی رزاقی ۳- محمد حسین صالح کوتاه ۳- آریا عربی مند دلکانی
    وزن نهم: ۱- علیرضا آشوری۲- سید احمد احمدی

    3
    (کمربند قرمز و مشکی):
    وزن اول: ۱- علی صیادی ۲- مهزیار ترکمان ۳- سیروس تیموری ۳- علی اصلانی
    وزن دوم: ۱-حسین صمدی ۲- علیرضا ستاری ۳- امیر حسین عباس زاده ۳- محمد ممیزی
    وزن سوم: ۱-محراب عظیمی ۲- رضا رضا زاده ۳- امیر احمد سلطانی ۳- حسن اردستانی
    وزن چهارم : ۱- مهدی طایفی ۲- محمد رضا یزدان پرست ۳- هومن بخشی ۳- ابوالفضل حسن آبادی
    وزن پنجم: ۱- امید صبای ۲- سعید محمدی ۳- علی اصغر سلیمانی ۳- امید طاهری
    وزن ششم : ۱- علیرضا اخباری ۲- حسین قره گوزلو ۳- امیر حسین آقایی
    وزن هفتم : ۱- محمد رضا فتحی ۲- مهیار راجی ۳- محمد امین هویدا ۳- محمد رضا حیدر بیگی
    وزن هشتم : ۱- عرفان سعیدی ۲- امیر عباس صابری

     

    8
    لازم به ذکراست در حاشیه این رقابتها مراسم تقدیر از ۹ مربی برتر حوزه اساتید”حمید باقی نژاد،حسینعلی نعیمی، ندا زارع،زهرا شهباز نژاد،لقمان کشاورز،حسن عسکری،یوسف جهانگیری،ایرج حسینی وسهیل عباسی ” که در سال ۱۳۹۳ فعالیت درخشانی در سطح حوزه و استان و کشور و جهان داشتند برگزار شد


    این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
    ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 دي 1348 [ گزارش پست ]
    منبع
    برچسب ها : محمد ,امیر ,حسین ,مهدی ,زاده ,علیرضا ,امیر حسین ,محمد مهدی ,امیر محمد ,محمد حسین ,حسین محمدی ,
    سکونشینان مسابقات آزاد جنوبغرب معرفی شدند

تبلیغات


    Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز دوشنبه 8 خرداد 1396

تبلیغات

ads2

تبلیغات

ads3

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر